”The Eternal Palace” Yarışının Galibi Method!

16 Temmuz tarihinde başlayan ”Azshara’s Eternal Palace Dünya Birinciliği” yarışı Method’un birinciğiyle sonuçlandı. 359 denemenin ardından efsanevi kraliçe’yi düşüren Method, 13.cü kez Dünya çapında güncel raid’i bitiren ilk guild oldu.

World Of Warcraft’a gelen her yamanın ardından heyecanla takip edilen Raid’i bitirme yarışı sonuçlandı. Avrupa Guildi Method, Mythic zorlukta Queen Azshara’yı mağlup eden ilk ekip oldu. Redbull sponsorluğunda gerçekleştirilen Twitch yayınında bu başarıya imza atan Method’un yarışı birincilikle bitirme mücadelesi, bugün (28 Temmuz Pazar) ortalama 100 bin izlenmeyi aştı.

https://clips.twitch.tv/SweetRelatedFoxChocolateRain

WORLD OF WARCRAFT ZİRVEYE OTURDU

Azshara’nın son saatlerinde Twitch üzerinde anlık 200 bin izleyiciyi aşan World Of Warcaft saat 18:57 iitibari ile 183 bin izleyici ile zirvede bulunuyor. WOW, BFA’da başlayan ”World First Yarışlarını Yayınlama Trendi” neticesinde Uldir ve Battle Of Dazar’alor raidleri sırasında da zirveye oturmuştu.

ZA’QUL 5.Cİ GÜNDE DÜŞTÜ
Uldir’den beri rekabet halinde olan Limit ve Method’un yarışı Eternal Palace’da da hız kesmedi. Azshara’dan önceki boss olan Za’qul’u Limit 20 Temmuz tarihinde mağlup ederken, Method 1 gün sonra (21 Temmuz) Za’qul’u hiçliğe göndererek efsanevi Kraliçe Azshara’ nın karşısına geçti.

AZSHARA NERFLENDİ

Limit ve Method’un Faz 4’e geçişlerinde Azshara’nın öldürülmeyen addlere %100 hasar ve can artışı sağlaması, Faz 4’e geçişin imkansız olduğunun dillendirilmesine yol açtı. Boss’un matematiksel olarak düzgün ayarlanmadığı iddiası Blizzard’ın bir Azshara’ya bir dizi ”güçsüzleştirme” uygulamasına sebep oldu.

TEK HEALER’A DÜŞÜLDÜ

Method Kill Kompoziyonu

Boss’un kill gününde 2 healar (Discipline Priest) kullanan Method, Azshara’yı mağlup ettiği tryında Joshpriest’i Shadow specine geçirerek sadece 1 healer (Lyskanon, Discipline Priest) ile World First Kill’ini aldı.

”The Eternal Palace” Yarışının Galibi Method!” için 4 yorum

  1. Eğer Limit kazansaydı bu haber Limit üzerine olurdu. Ama bizim millet \”xxx para mı ödüyor,reklamını yapıyorsun\” demeyi çok sever. Olanı paylaştım sadece. Tabi bizim toplum olarak aklımız fikrimiz birilerine yağ çekmek olduğu için böyle düşündünüz demek ki, çok üzücü.Ayrıca üslubunuz beni eleştirmeye çok müsait, \”kardeş\”

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: